.
It is Yours...!


بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  


لوگو


 

بازی سیمز 3

تحولات عظیمی كه در نسخه ی جدید این بازی صورت گرفته اون رو بسیار جالب تر كرده. ازجمله این تحولات می توان امكان قدم زدن در شهر اشاره كرد.

در این نسخه سیمز ها هوشمند تر شده و نوع خصوصیت اخلاقی آن ها تاثیر مستقیمی بر زندگی اونا می ذاره.در این بازی شما می تونید 5 خصوصیت اخلاقی رو گلچین كنید و با توجه به اون خصوصیات یك آرزو یا یك هدف برای زندگی انتخاب كنید.

در این نسخه نه تنها سن شما زیاد می شه بلكه سن تمام كسانی كه در شهر زندگی می كنند ( چه كسانی كه می شناسید و چه كسانی كه نمی شناسید ) زیاد شده و پیر می شوند و سر انجام می میرند.

شما می توانید یك دزد باشید ! می توانید یك اهریمن باشید و یا حتی با یك روح یا مامور مرگ دوست شوید.

شما می توانید رنگ تمام وسایل را تغییر دهید و دكوراسیون منزل می تواند تا ثیر مثبتی بر روی روحیه ی  شما داشته باشد. شما می توانید مو هایتان را مش كرده و به هر رنگ در آورید و در ریز ترین قسمت لباس سلیقه ی خود را دخیل دهید.

sims

برای خواندن ادامه ی مطلب و گرفتن كد تقلب این بازی روی ادامه ی مطلب كلیك كنید.

در نسخه ی جدید بر خلاف نسخه ی 2 این بازی شما با بهبود وضعیت روحی و گرفتن امتیاز وسیله ای كسب نمی كنید بلكه به توانایی روحی شما افزوده می شود و این جایزه ای بسیار ارزشمند است چرا كه شخصیت سیمزی شما بسته به توانایی روحی شماست. مثلا اگر قدرت مدیریتتان خوب باشد پیوسته در كار پیشرفت می كنید و یا اگر بتوانیید خوب گیتار بزنید كمترین چیز این است كه مردم در یك پارك دور شما جمع شده و برایتان دست می زنند!

sims

 

نكته :برای انتخاب همسر سعی كنید تمام خصو صیات اخلاقی او را بفهمید و با آن كنار بیایید و مواظب باشید قبل از آنكه پیر شود با او ازدواج كنید !

 و اما كد تقلب این بازی ....

من خیلی اتفاقی فهمیدم كه رمز پولی این بازی درست مثل نسخه ی قبلی اونه. یعنی شما باید كلید Ctrl و shift  و c را فشار داده و عبارت  motherlode را تایپ كرده و  Enter را بزنید. می توانیید این كار را برای هرچند بار كه بخواهیید انجام دهد اما به یاد داشته باشید كه پول تمام خوشبختی نیست !

(در پست های بعدی به آموزش این بازی می پردازیم )نوشته شده توسط نگین در یکشنبه 21 تیر 1388 و ساعت 02:54 ب.ظ [+] | نظرات ()
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic